......:::::::Metin2Best:::::::.........
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

......:::::::Metin2Best:::::::.........

..........::::::Site De Metin2 Privat::::::..........
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Buna! eu as vrea sa fiu GM in acest joc deoarece:

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
razvann96




Mesaje : 8
Data de înscriere : 04/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Resita

Buna! eu as vrea sa fiu GM in acest joc deoarece: Empty
MesajSubiect: Buna! eu as vrea sa fiu GM in acest joc deoarece:   Buna! eu as vrea sa fiu GM in acest joc deoarece: Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 8:30 pm

Buna .. eu as vrea sa fiu GM deoarece:
1.Cata experienta ai in comenzile de GM: Am experienta deoarece am lista cu comenzi salvata in PC meu
2.De ce vrei sa devii GM: Pentru ca stiu sa respect si sa fac tot posibilul ca sa nu se afle hackeri in acest joc
3.Nume joc: Razz
4.Nume real:Razvan Emanuel
5.O descriere despre tine: Am 15 ani , locuiesc in Resita , fan metin (joc de 3 ani si 2 luni) si cam atat

Daca o sa ajung sa fiu GM in acest joc o sa fiu foarte corect cu alti jucatori , o sa fac tot posibilul sa nu fie hackeri pe server si o sa rapund politicos la orice fel de intrebare.

Multumesc! si sper ca nu am postat pe degeaba. Smile


Ultima editare efectuata de catre razvann96 in Vin Feb 05, 2010 12:50 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
BeLLLcii




Mesaje : 9
Data de înscriere : 04/02/2010

Buna! eu as vrea sa fiu GM in acest joc deoarece: Empty
MesajSubiect: Re: Buna! eu as vrea sa fiu GM in acest joc deoarece:   Buna! eu as vrea sa fiu GM in acest joc deoarece: Icon_minitimeJoi Feb 04, 2010 10:24 pm

cik are 19 ani ....dar iti place sa minti ma ...la contu taw scrie razvan96 asta inseamna ca ai 14 ani...nu ca ma cred tare....dar mai invata sa minti lol! lol!
Sus In jos
razvann96




Mesaje : 8
Data de înscriere : 04/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Resita

Buna! eu as vrea sa fiu GM in acest joc deoarece: Empty
MesajSubiect: Re: Buna! eu as vrea sa fiu GM in acest joc deoarece:   Buna! eu as vrea sa fiu GM in acest joc deoarece: Icon_minitimeVin Feb 05, 2010 2:27 am

mda uite acu sunt sincer am 15 ani acum nu te supara Wink
Sus In jos
razvann96




Mesaje : 8
Data de înscriere : 04/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Resita

Buna! eu as vrea sa fiu GM in acest joc deoarece: Empty
MesajSubiect: Re: Buna! eu as vrea sa fiu GM in acest joc deoarece:   Buna! eu as vrea sa fiu GM in acest joc deoarece: Icon_minitimeDum Feb 07, 2010 12:35 am

de fapt degeaba ma mai chinui .... SGA elephant e un MARE MINCINOS FRATE X( il ajut sa faca forumu ma baga GM si mil scoate ?? ASTAI TREABA MA X( doamneeeeeeeeeeeeeee lol! lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Buna! eu as vrea sa fiu GM in acest joc deoarece: Empty
MesajSubiect: Re: Buna! eu as vrea sa fiu GM in acest joc deoarece:   Buna! eu as vrea sa fiu GM in acest joc deoarece: Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna! eu as vrea sa fiu GM in acest joc deoarece:
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
......:::::::Metin2Best:::::::......... :: Prima categorie :: Prima Pagina :: Cereri GM-
Mergi direct la: